Psychoterapia Lublin Psychoterapia Lublin

Danuta Pakosz tel. 603 856 860
Nazywam się Danuta Pakosz. Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Klinicznej UMCS w Lublinie. Ukończyłam czteroletnie studia podyplomowe w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty, roczny kurs Terapii Gestalt w Ośrodku Terapii Gestalt w Krakowie.

Pracowałam m.in w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Telefonie zaufania, Poradni Leczenia Bólu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Od 2010 roku prowadzę własną praktykę współpracując początkowo z Ośrodkiem Psychoterapii „INIGO”, później z Ośrodkiem MIND-MED Psychoterapia.

Obecnie prowadzę swój własny gabinet przy u. Orlej 10 w Lublinie.

Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łączy metody pracy terapeutycznej z kilku nurtów psychoterapii (szczególnie uwzględniam osiągnięcia psychoterapii psychodynamicznej, psychoterapii Gestalt oraz psychoterapii humanistycznej.

Pracuję m.in. z osobami z fobią społeczną, nerwicowymi, depresyjnymi, w kryzysach psychologicznych, z chorobami psychosomatycznymi, z zaburzeniami osobowości, także z osobami, które chcą rozwijać swój potencjał.