Psychoterapia Lublin  Psychoterapia Lublin

Danuta Pakosz tel. 603 856 860
Nazywam się Danuta Pakosz. Jestem psychologiem, psychoterapeutą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Klinicznej UMCS w Lublinie. Ukończyłam czteroletnie studia podyplomowe w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty, roczny kurs Terapii Gestalt w Ośrodku Terapii Gestalt w Krakowie.

Pracowałam m.in w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Telefonie zaufania, Poradni Leczenia Bólu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Współpracowałam początkowo z Ośrodkiem Psychoterapii „INIGO”, później z Ośrodkiem MIND-MED Psychoterapia.

Obecnie prowadzę swój własny gabinet przy u. Orlej 10 w Lublinie.

Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łączy metody pracy terapeutycznej z kilku nurtów psychoterapii (szczególnie uwzględniam osiągnięcia psychoterapii psychodynamicznej oraz psychoterapii humanistycznej (w tym szczególnie psychoterapii Gestalt).

Pracuję m.in. z osobami z fobią społeczną, nerwicowymi, depresyjnymi, w kryzysach psychologicznych, z chorobami psychosomatycznymi, z zaburzeniami osobowości, także z osobami, które chcą rozwijać swój potencjał.

Osoby zgłaszające się do mnie po pomoc mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz poufność informacji ponieważ kieruję się zasadami Kodeksu etyczno-zawodowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dla osób które nie mogą spotkać się w gabinecie (z powodów związanych z pandemią lub innych np. silny lęk przed wychodzeniem z domu), proponuję psychoterapię online.

Dostępne platformy:

Umawianie spotkań możliwe przez telefon lub SMS

Kontakt

Adres gabinetu: Lublin ul. Orla 10, boczna ul. Okopowej. Wejście w bramie, pierwsze piętro.


Telefon: 603 856 860


e-mail: danutapa@wp.pl